Beste lezeres,
Ik ben een Nederlandse man van 56 jaar. Al langere tijd alleen en zonder, denk niet aan weken of maanden maar echt jaren. Zoekende naar een vrouw die kan ontvangen voor intimiteit, erotiek en ook wel sex.
Een vergoeding is bespreekbaar maar niet de gebruikelijke uurprijzen. Twee tot drie uur af kunnen spreken, met plezier en genot voor beide. Ik ben geen plakker en ik weet mijn plaats maar zo lang het leuk en lekker is moet de klok verder gewoon geen rol spelen.
Ik zoek safe sex, alles mag met (smaak)condoom ook het pijpen als je dat prettiger vindt. Zelf heb ik totaal geen interesse in anale sex.
Op zich heb ik kledingwensen maar die zijn vooral gewoon netjes en vrouwelijk. Jou lekker langzaam uit mogen kleden, strelen, zachtjes met jouw borsten spelen, voorzichtig vingeren, speeltjes zoals vibrator bij jou gebruiken, klitje lekker uitgebreid likken.
Indien het voor vaker zou zijn dan misschien soft bondage zoals nep handboeien bij jou. Ik ben geen echte dominante man maar heb wel wensen en ook wat ervaring met bondage. Maar dat werkt alleen bij een goede klik en heel veel vertrouwen.
Als jij gebonden bent is dat geen probleem maar dan wel graag met medeweten van partner.
Ik vind het mooi om een vrouw te zien genieten en daar wil ik ook mijn best voor doen. Uiteraard heb ik zelf ook mijn wensen. Maar ik ben rustig en respectvol. Als je zelf aangeeft dat het wel wat steviger mag dan zou dat een optie zijn maar alleen binnen jouw wensen.
Voor wat betreft leeftijd mag het jonger of ouder zijn.
Ik ben niet groot geschapen, als je dat zoekt wil ik je tijd van het reageren besparen. Het is zoals het is.
Ben niet de enige die zoekt maar misschien....
|